Wtf, ez mi? Error

Figyelt kérdés

nemrégiben linuxra váltottam, de felfigyeltem arra, hogy nem lehet az internetén videót nézni. Egy régi firefox volt rajta. töltöttem le plugineket hozzá, de semmi. le akartam tölteni egy másik böngészőt és akkor ez jött ki:

Error: Dependency is not satisfiable: libqt3-mt (>= 3.3.4)


Sehogy sem értem, hol rontottam el, és hogy oldhatnám meg a dolgot. Ez egy ubuntu linux 9-es körüli kiadás. Segítsetek! Tudtok valamit a dologról?



2012. okt. 29. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
Ott a hiba h linuxra váltottál.
2012. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ejbenjaro ***** válasza:
100%

Az egy nagyon régi Ubuntu verzió és már nem támogatott. Szerintem ha a géped bírja, akkor telepíts rá egy frissebb Ubuntut, vagy inkább egy Linux Mintet.

A neten megnézni próbált videók milyen formában voltak? Volt hozzájuk valami flash lejátszó (pl Youtube, Videa, stb)? Ha ezek nem mentek, akkor vagy a flash player nagyon régi, vagy nincsen is telepítve a rendszeredre.

2012. okt. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
37%

@tegnap 21:14

Te hogy boldogulsz ilyen életfelfogással? Kétlem, hogy bármit is jogtisztán használnál, de ha mégis, akkor sem írhatsz ilyet. Egy gyereknek is azt mondod, hogy minek vár a zöldre, menjen át a piroson, úgysem jön kocsi? Szívesen megnézném az arcod, hogy mennyire nyomtak félre.

2012. okt. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%

Legalább azt nem titkolja mit akar nézni a neten:

Keress kérdéseket hasonló témákban: linux, Ubuntu, Debian, ! szex, ! ezotéria, Minecraft, informatika, számítástechnika

2012. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, sikerült megoldanom nagy fáradtság után. köszönöm. A cimkékhez azért írtam azokat oda, mert így biztosabb, hogy rátralálnak a kérdésre :D
2012. okt. 30. 19:37
 6/6 A kérdező kommentje:
dehogyis. csak igy többen látják meg a kérdést. a linux ingyen van te idióta.
2013. máj. 7. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!