Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Számítógépem elindul, működik,...

Számítógépem elindul, működik, majd hirtelen leáll, kikapcsolja a "házat", és ennyi. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez kevés info. A "működik" mennyi ideig tart? Elindul rendben az OP-rendszer? BeBootol végig, használod egy ideig, és úgy kapcsol ki hirtelen? Vagy meddig jut el a folyamat?
2009. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
elindul,minden működik,épp neteztem,10 percen belül leállt,újraindítottam,azóta pedig nem csinálta....csak nem értem mitől lehet!minden kábel renden van,be van dugva,szóval nemtom...
2009. aug. 11. 15:20
 3/11 anonim ***** válasza:

Két dologra tippelnék. Vagy túlmelegszik, vagy táphiba. :P


Folyamatosan monitorozd a géped alkatrészeinek hőmérsékletét. Ha netezés közben 70-80 fok felé megy hőmérséklet akkor ideje lenne kipucolni a gépedet. :P

2009. aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen..én is erre a túlmelegedésre gondoltam,mert néha tök meleg...máskor meg nem...gondoltam,hogy a hűtő ment tökre,de majd tesóm ismerőse megnézi,Ő nagy szakember...köszi szépen mégegyszer:)
2009. aug. 11. 15:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlmelegszik a proci, ugyanakkor RAM- hibásodás is lehet!
2009. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

RAM hiba valószínűtlen. Ha a RAM hibás, akkor sikertelen írási kísérletek miatt kékhalál következik be. Ami módosítatlan alap xp windows beállítások mellet egy kék villanásban, és ÚJRAINDULÁSBAN nyilvánul meg. Kikapcsolni a gép RAM hiba miatt nem fog. Alaplapnál előfordulhat, de ott is iszonyatosan ritka. Szóval vagy táp, vagy túlmelegedés.


Ha letölt egy everestet, és figyeli az alkatrészek hőmérsékletét, akkor egyből kiderül, hogy tényleg ez e a baj. S ha tényleg ez a baj, akkor nem kell oda "szaki" csak ki kell pucolni a gépet..

2009. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi..már beszéltem a "szerelőnkkel",ő majd megmondja a tutit:)
2009. aug. 11. 17:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha esetleg windows 7 van a gépen, az is okozhatja. mondjuk az 2 óránkénti leállást szokott. :]
2009. aug. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát.sztem a hűtő
2009. aug. 11. 18:10
 10/11 anonim válasza:
Nekem is ez volt. Mindössze annyi a teendő, hogy leszereled a gépházad oldalát..a kisebbet.
2009. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!