Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért csinálhatja ezt a gépem...

Miért csinálhatja ezt a gépem és mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Szóval van nekem egy win7-es gépem, és az utóbbi napokban valami probléma érte. Arról lenne szó, hogy este kikapcsoltam a gepet szokásos módon és az nap semmit nem telepítettem vagy szedtem le róla. Másnap reggel mikor bekapcsoltam win32 módba állt be. Nézegette a beállítasait hogy valai el lenne-e állitva rajta de nem. Gomdoltam újratelepítem de mikor elindul a telepítés azt írja ki hogy "a telepítô nem tudta lekérni a meghajtó adatait. Ilyenkor mit kell csinálni esetleg az újratelepítés segithet vagy ez alkatrész hiba. Ha újratelepítès akkor csak bioszból tudnám indítani csak azt hogy kell?

2012. nov. 5. 15:07
 1/3 anonim válasza:
Szerintem, keress fel egy szakembert..:)
2012. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Karesz6969 ***** válasza:

Első...ez nagy segítség volt...


Akos!


.." mikor bekapcsoltam win32 módba állt be.." Ez a te olvasatodban mit jelent? Mert, hogy ilyen mód nincs csak 32 vagy 64 bites fájlrendszer van a te Win7 oprendszered milyen? 32 bites gondolom..


..."azt írja ki hogy "a telepítô nem tudta lekérni a meghajtó adatait..." Ez a sor arra utal, hogy nem ismeri fel a vinyódat ezért nem tud hova települni.

Nézd meg BIOS-ban és ha ott sem látod nyomj egy "defaultot" és mentsd el ezt a beállítást.

A következő indításnál ismét lépj be a BIOS-ba hogy megbizonyosodj róla.


"Ha újratelepítès akkor csak bioszból tudnám indítani csak azt hogy kell?"

Sehogy. BIOS-ból nem tudsz telepíteni. Ha "van már" vincseszter akkor szokásos módon lemezről - vagy pendrive-ről - telepítheted ill. nyomhatsz egy javítást, hogy helyreálljon a sérült fájlrendszer ha egyáltalán meg tudja még javítani a telepítő.


Ha kudarc az összes lépés amit leírtam nézd meg a csatlakozóit a merevlemezednek,(táp és adat csatik) lehet, hogy elmozdult valamelyik és ezért van a gubanc.

2012. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
okés megoldódott minden BIOS-ban áligattam és most már jó
2012. nov. 12. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!