Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tablet pc-t vegyek?

Milyen tablet pc-t vegyek?

Figyelt kérdés

Tabletet szeretnék venni. De mivel nem értek hozzá, klasszul meg is vezethetnek vele. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy kb milyen paraméterekkel kell, hogy rendelkezzen, hogy megfeleljen a célnak. Ami lenne, fényképnézegetés, internet, néha fotózás(nem profi minőség, csak ha le kell valamit gyorsan kapni), esetleg skype, e-book olvasás (bár olvasóm az van külön is).

játszani egyáltalán nem akarok rajta..

Gondolom, nem árt, ha bluetooth van rajta, hogy tudjak rá képeket küldeni a laptopomról, plusz a wifi sem árt.

A netet vagy wifivel oldanám meg, vagy veszek egy stick-et (egyáltalán van rajta olyan usb port, amibe mondjuk a upc mobilnetet bele tudom dugni?)


Tehát bár a hajam barna, de ehhez tök szőke vagyok, mert sosem foglalkoztam még a dologgal behatóbban.


Ja, és még annyi, hogy nagyon max 40-et szánok rá! De inkább 30-at. Tehát használt is lehet, az nincs ellenemre, ha jól műxik.


Légyszives, segítsetek!


2012. nov. 7. 00:08
 1/5 A kérdező kommentje:

hupsz, kimaradt a filmnézés.


szóval általános, teljesen átlagos napi használója lennék, minden extra nélkül. :)

2012. nov. 7. 00:10
 2/5 anonim válasza:
Attol fugg milyet oprendszert szeretsz es menyit szansz ra. Ipad egyest tudomasom szerint mar oldson lehet kapni es abba dualcore proci van mrg minden szukseges ami neied kellhet
2012. nov. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát, gondolom, androidos lenne jó.

almásat azért nem akarok igazán, mert nincs kedvem a kompatibilitással szarakodni. A gépem ugyanis win-es.

2012. nov. 7. 00:19
 4/5 Golan Trevize ***** válasza:

Elősör is a "Tablet PC" nem "Tablet" és viszont.


Te tabletet keresel.


Amit ajánlani tudok, hogy 30-40 ezerért ne vegyél semmilyet.

Ennyi pénzért még használtat sem kapsz jót.

Ebből az árkategóriából valami mindig ki van spórolva, valamint a kijelzőik is gyalázatos minőségűek.


Normális tablet olyan 60-70 ezer környékén kezdődik.

2012. nov. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

amit én ajánlanék alsó/közép kategóriásokból azok a concorde vagy a wayteq gépek

vannak olcsóbbak 30k körül de a jobbak 70k körül

2012. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!