Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen modellautót érdemes...

Milyen modellautót érdemes venni? + ugyanez helikopterre?

Figyelt kérdés

27 Mega vagy 2,4 Giga?


+ esetleg honlapokat, használt-kereskedő oldalakat, műszaki infókról oldalakat tudtok nekem mondani?

Olyat szeretnék, ami lehetőleg fejleszthető, azaz megveszek egy alapot, de ha idővel 2x olyan gyors motor kell bele meg 2x olyan akksi, akkor tudjam fejleszteni.


Valaki tudna nekem infókat adni?



2012. nov. 16. 11:03
 1/2 A kérdező kommentje:
senki se modellezik? :((
2012. nov. 16. 17:55
 2/2 anonim válasza:

managertoys.hu ezt nézd meg, de nekem innen van autóm és nagyon felturbóztam, eléggé sokat kell szerelni néhány hibája van de azért jó móka, és nem mellesleg elég olcsó

kezdőként megéri ilyet venni, ja és a fórum: [link] segítőkész emeberek vannak itt, nekem sokat segítettek

2012. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!