Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit kell nézni egy tableten?

Mit kell nézni egy tableten?

Figyelt kérdés
szeretnék venni egyet, de nemtudom milyen tulajdonságokat kell megnézni rajta.... légy szí aki ért hozzá az írjon nekem... köszönöm:)

2012. nov. 23. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Először hogy mire kell a tablet , filmnézés , játék , mások előtt felvágás , internetezés . Másodszor mennyi pénzben akarsz venni , pl.72,000 FT-re vehetnél egy Google nexus 7-et , és az mindenben jó . De jó tanácsot akkor tudnák adni ha le írnád mire kell és mennyi pénzért . De a gyorsaságát a tabletnak a Proceszor adja : itt leggyakrabban a RAM (256 mg , 0,5gb . 1gb , 2gb ) és a GHZ (ez jó ha legalább 1 GHZ) illetve még hogy hány magos a processzor , ennél 1 magos eltűrhető (ez a legkevesebb), és van 2 és 4 magos .

A képernyő : A képernyő mérete : Ezt colba szokták megadni , itt szerintem minimum 7 colos-t kell venni és maximum 10 colost . A képernyő felbontása ez így van megadva : 1280 x 840 (ez egy nagyobb felbontásúnak számít ) vagy így is meg lehet adva : 216 ppi (ugyan az mint az előző ) és még a szín árnyalatok száma pl. : 16millió ( ez jónak számít )

És van még a memória : ezt gondolom tudod , de ha lehet bővíteni memória kártyával akkor nincs értelme nézni hány gigás .

2012. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.. hát én netezni.. androidos játékokhoz.. filmnézéshez, képekhez használnám..:)
2012. nov. 23. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
De mennyi pénzben ?
2012. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát kb 30.000-ig... vagy max 35.000...:)
2012. nov. 23. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!