Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tv vegyek? Van ugye...

Milyen tv vegyek? Van ugye LCD, de azt mondták a LED tv jobb, mert energiatakarékosabb. Fajtáját tekintve sem tudom. LG tulaj voltam eddig, nem volt gond vele. A Sony is jó, csak meg kell fizetni a Sonyt és nem jobb, mint az olcsóbb hasonló más márka

Figyelt kérdés
Samsungot mondták, hogy ne. Amit javasoltak, az az LG és a Philips
2012. nov. 25. 20:36
 1/4 anonim válasza:
Elárulok egy nagy titkot.Ma már minden tv samsung. Már mint a samsung gyárt bele (szinte minden)alkatrészt.Még a sony-ba is.Szóval szerintem a samsunggal jársz a legjobban.
2012. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mik a tévézési szokásaid, milyen távolságból nézed, milyen jelforrás érkezik rá (szolgáltató, minőség),miket nézel túlnyomó többségben(film, vagy tv, vagy játékkonzol)
2012. nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag mindenre szeretném használni. Tv, film, játék, (szgépet rákötni néha. A méretet tudom.
2012. nov. 25. 21:22
 4/4 gergoap ***** válasza:
A sima LCD már elavult. Legfontosabb, hogy LED és 100Hz legyen. Én is a Samsungot és a Philipset (nekem az van) ajánlom. A Sony-nál tényleg csak a márkát fizeti plusszba az ember. :-(
2012. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!