Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Transformice. Láttam sokan...

Krozella kérdése:

Transformice. Láttam sokan tudnak egyszerre sok nyilat varázsolni amikor sámánok. Csak annyi a kérdésem hogy hogy kell?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 08:59
 1/3 anonim válasza:
Szerintem te a totemre gondolsz... ha igazam van, akkor 1000 egeret meg kell mentened sámánként, és ha ez meg van, kapsz egy totemet, ami mindenkinek más, amit a legtöbbször választasz sámánkodás közben, olyan totemed lesz. Remélem segítettem. :)
2012. dec. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nos, először is köszönöm hogy segítettél, van totemem, lehet hogy igazad van, de ha valakinek van, miért használja arra?
2012. dec. 28. 17:07
 3/3 zolipop válasza:

rúna nyíl, vagy igazi?

ha rúna, akkor igen, totem.

ha az a sima rózsaszínes nyíl, akkor sokat kell nyomogatni a z 1-est és a bal egérgombot, közbe mosgazd az egeret!

2013. szept. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!