Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Behringer c-1 studio mikrofonh...

Zohanka kérdése:

Behringer c-1 studio mikrofonhoz kell tápegység, vagyis csak úgy müködik? M-audio Fast Track MK-II külsö hangkártyába ha bedugom a mikrofont nem müködik ugy?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:

nem, nem működik ... fantom táp kell neki [link]


ha ehhez ragaszkodsz mindjárt megkeresem, hogy mi a megoldásod (nekem van a Rode NT1-a-hoz, csak linket keresek)

2012. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nnna, itt van ... és nem a hangkártyáddal dolgozik [link]
2012. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
milyen fantom táp lenne jo hozza?
2012. dec. 7. 13:59
 4/8 anonim ***** válasza:

nem csak a fantom táppal van probléma, hanem nem tudod csatlakoztatni a hangkártyádhoz, XLR kábelben nem ismerek olyant ami akár USB-re, akár kis jackre alakítható


neked olyan mikrofont kell keresned, ami nem kondenzátor-mikrofon (nem kell fantomtáp) és vagy USB-s vagy jackes a kimenete

2012. dec. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de az m- audio fast track mkII külsö hangkártyán van XLR dugasz bemenet, nekem kondenzátor mikrofon kellene mert hangfelvételt szeretnék:)és igy is kell tápegység?
2012. dec. 7. 16:48
 6/8 anonim ***** válasza:
ne haragudj, túl okos akartam lenni ... most megkerestem a képét a kártyádnak és benn a 48 volt fantomtáp (legalábbis amit én találtam abban, szemből bal alsó sarok kis piros lámpa és 48 volt) ... semmi más nem kell, működni fog
2012. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
semmi gond, kösz az infokat:)szép estét!
2012. dec. 7. 17:05
 8/8 Ganjakarika válasza:

Valakit nem érdekel egy

audio technika at2020 usb ?

30 ezerért?

2013. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!