Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel lehet...

Milyen módszerrel lehet tableten internetezni?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok tabletek terén, és arra kellene, hogy munkába befelé, és hazafelé a buszon tudjak valamit csinálni. Az LG telóm 3 colos kijelzőjén nincs ehhez kedvem, pici, kényelmetlen. Nézegettem ezeket az Ainol Elf II és AuroraII tableteket. Milyen módszerrel lehet rá internetet varázsolni?

Ezt találtam róla:

"Sajnos adatátvitel terén egyértelműen spórolni kellett, így ne is keressünk Bluetooth-t, ahogy a GPS-vevő is kimaradt. 3G modul főleg nincs, de ez pótolható, mivel az OTG kábelen képes kezelni modemet is. Marad a WiFi, abból viszont b/g/n szabványunk is van, működött normálisan. Aki a kábelhez ragaszkodik, a miniUSB-n át megoldhatja."


A mobilomon GPRS, EDGE, microUSB és Bluetooth 2.0 van.

A tabletre lehet mobilt kötni, hogy az LG telóm segítségével jöjjön a net? Vagy valami moilnetre kell előfizetnem? Milyen lehetőségek vannak?



2012. dec. 8. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyen vagy, ahol van vezeték nélküli internet elérhetőség (wifi), akkor arra tudsz kapcsolódni vele. Ezen kívül használhatsz mobilinternet modemet is. Ez egy leginkább pendrive-ra emlékeztető eszköz, amibe (internet előfizetéssel rendelkező) sim kártyát kell tenni, s usb-n tudod csatlakoztatni a tablet-hez.
2012. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De oda még kell egy kábel amit vagy tartalmaz a csomag vagy nem. Igy képzeld el a gykorlatban: http://www.youtube.com/watch?v=dN6F2wVg4uw


Tehát wifi biztosan, a videóban mutatott módon mobilnet és nem tudom otthoni kábeles netet rákötheted, ha van csatlakoztatási lehetőség rajta akkor igen.

Én akkor vennék ilyen kütyüt ha nem érdekelne a mobilnet, most ezzel a kilógó kanóccal küzdjek az utcán? Egy ilyen tablet addig elegáns és kezelhető mig nem lóg ki belőle mindenféle kütyü amire vigyázni kell, elég feladat nekem magára a padra vigyázni.

2012. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!