Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy 77mm-es 8ohm-os 0,5W-os...

LOLoszto kérdése:

Egy 77mm-es 8ohm-os 0,5W-os hangszórónak lehet szép hangja?

Figyelt kérdés
Csak 280ft /db

2012. dec. 11. 07:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Végülis lehet. Sokat azért ne várj tőle. Ez tipikusan kis zsebrádióba, vagy játékba való hangszóró.
2012. dec. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én 2őt 2őt bekötni és hangszórót csinálni belőle. Arra jó lehet?
2012. dec. 11. 07:24
 3/6 menta34 ***** válasza:

felejtsd el szerintem...

mire kell? és mid van már meg? ebből kéne kiindulni, nameg a költségvetésből:)

2012. dec. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre nem való. Ettől még az 500 forintos pc hangszóró is jobb. Ez nem erre való. Csengőnek, játékokba, zsebrádióba, ilyen helyeken találod meg. Vettem már én is ilyet, de eszembe nem jutott hangszórót építeni belőle. Nekem az öntözővezérlőmbe kellett, hangjelzésnek.
2012. dec. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Karesz6969 ***** válasza:

A kérdésre a válasz: nem, nem lehet szép hangja a fizikai és elektromos paraméterekből adódóan.

Jelzésre inkább jó mint zene hallgatásra akár mennyit is barkácsolsz belőle össze.

2012. dec. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minden más megvan
2012. dec. 11. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!