Dezroo kérdése:

Hibás HDMI kábel?

Figyelt kérdés
Van egy 22"-os FULL HD-s ledes Benq monitorom ami a ps3-amra van rákötve. Az lenne a problémám hogy nagyon pixeles a kép. A vonalaknál szinte látni a pici pixeleket. A színekkel semmi gond. A ps3-am 2honapos 320gb-s. A HDMI kábelt viszont a tescoba vettem 800ft-ért. Arra gondoltam hogy az nem okés.

2012. dec. 11. 17:04
 1/7 Karesz6969 ***** válasza:

Lehet, hogy nem kábel probléma, de sanszos azt hiszem. Mondjuk egy Hama kábel úgy a háromszorosába kerül de nem hallottam még, hogy rossz lenne.

Ilyenekből sosem szabad olcsót venni mert az mindig drágább....kétszer kell megvenned:-)

2012. dec. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a HDMI lenne hibás akkor nem lenne szabad hogy legyen kép, de vegyél egy újat (nem kell drágán, 1-2k-ért jó).
2012. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Akkor kábel csere lesz. Ez valami márkátlan fos:-) Sajna most így jártam. Tanulok belőle.
2012. dec. 11. 18:46
 4/7 anonim ***** válasza:
be van állítva a felbontás?
2012. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Külön a ps-en nem találtam felbontást állító beállítást, de a minőség az 1080p-n van,de engedélyezve van a 720p is.
2012. dec. 12. 17:38
 6/7 anonim ***** válasza:
azaz a ps3 aszt hiszem a display
2012. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom display settings-->video output settings es ott Hdmi-n van es be van allitva az osszes Hd beallitas. :)
2012. dec. 13. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!