Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fényképezőt vennék (nem...

Fényképezőt vennék (nem komoly típusút) milyet ajánlotok? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés

Nem 150-250.000-es árkategóriájút vennék persze. Arra kéne, hogy ha kirándulok/utazok/városban valamit gyorsan meg szeretnék örökíteni, vagy itthon barátokkal arra legyen, de gagyit sem akarok venni.


Mit ajánlotok? Nektek milyen van? Milyen felbontásút nézzek? (nekünk a családi nagyon régi 7 megapixeles.. és nem vagyok jártas a témában)


Kb. 25000-30000 forint lenne rá


2012. dec. 16. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el.

Vegyél inkább egy normális használt mobilt.

A régit eladod,

az árát megpótolod és jól fotózó készüléked lesz.

Pl egy N8 személyében.

2012. dec. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenféleképp fényképezőt akarok.
2012. dec. 16. 23:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Ebben az árszegmensben csak akkor vegyél valamit ha mazochista vagy.

Te írtad hogy gagyit nem akarsz venni.

Na ennyi pénzért ne várj csodát.

2012. dec. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

40 ezerig fel kéne menni, hogy legyen valami értelme a dolognak.


[link]

2012. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi egy ilyet vettünk: [link]


Tényleg alapgép. Veszel hozzá egy nagy kártyát és egész tűrhető képeket ad HD felbontásban.


Azért a tükörreflexessel én is jobban boldogulok és szebb képeket lehet vele előhozni. A baj csak az, hogy hamar lemeríti az elemeket. Max 1 óra folyamatos felvételt bír ki egy nagy fotóelemmel. Így jobb, ha van erős akksid és jó töltőd hozzá, hogy folyamatosan használhasd.


A hangja nem a legfényesebb, kicsit Sokol rádiós, de a képe tűrhető. Nincs nagy zoom, ráadásul felvétel közben már nem is változtathatsz!


Azért vettük, mert a egyszerűbb cipelni és vannak olyan helyzetek, amikor nem a nagy géppel (ja. filmes!) rohangálunk. Ezeket a pillanatokat szépen megörökíti.


DE! Amint van pénzed egy jobbra, cseréld ki!!! ez tényleg csak "beugró" a digitális fényképezés világába ...

2012. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

ha még gépet akarsz venni nekem van egy elado. Olympus FE 4010 nézz utána nagoyn jo gép.. 12 mpix. 4x zumm . arcfelismerő renszer, időzitett felvétel, vaku... stb.... 1 Gb kártya...

ha érdekel hivj. 0648355069 Virág Nikolett- Elég olcson adom, mert kell a pénz

2013. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem CANON PowerShot A2500-asom van fekete színben.1 hete kaptam és nagyon megbízható.
2013. aug. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!