Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milehet a baja a videoton...

Milehet a baja a videoton erősítőmnek?

Figyelt kérdés
Nekem van egy Videoton erősítőm, 50W-tos jó kis erősítő. Az történt hogy én laptopról gépezek most, és véletlenül amikor át dugtam a fejhallgatóról kihúztam és be akartam dugni a hangfalat, és véletlenül a mikrofon helyére dugtam be. Az történt hogy ebben szerencsére még a jó okos magyarok tettek bele üvegbiztosítékot, és a 3db ból ki sütötte vagy micsinált 2db bot, vettem is 2db ugyan olyat és bele tettem és most csak az egyiket, ami új volt most akkor zárlatos vagy milehet a baja? vagy maga a tábla ami benne van az ment tökre? kb menyibe kerül? a javítása ha ilyen lehet vagy más??

2012. dec. 21. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is jó lenne az erősítő pontos típusa. Attól függően, hol van a biztosíték, lehet, hogy az egyik végfokban van hiba (zárlat, túláram), lehet hogy az egyik végtranyó szállt el. Ennyiből max találgatni lehet, a javítás árát pedig még csak megközelítőleg sem.
2012. dec. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Karesz6969 ***** válasza:

Még találgatni sem csak nagyon nagy jóindulattal és magas hibaszázalékkal.

Igaza van elsőnek, sokkal több adat kell. Linkeld be!

2012. dec. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!