Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom növelni az fps-t...

Hogyan tudom növelni az fps-t a GTA San Andreasban és, hogyan tudom kikapcsolni a VSyncet a GTA San Andreasban?

Figyelt kérdés
Na szóval már kipróbáltam az FPS Increasert a Razer Game Booster és nem javított semmit sem még 2-3 fps-t sem.... A San Andreasban és a San Andreas Multiban a menu-ban 93 FPS-nél nem megy feljebb és mikor vissza megyek a játékban mondjuk a single-ben LS-ben leesik 20-30 fps-re ami eléggé rossz mert néha nehezebben tölti be a dolgokat és hirtelen leesik 2-3 FPS-re és olyankor van a laggom. Ahol kevesebb az object ott 40-50 esetleg, de nagyon nehezen megy az FPS-m fell 60-ra.... Szóval mit tudnák csinálni anélkül, hogy új gépet, új grafikus kártyát venni.... meg nem tudom, hogy a laptopomba milyen grafikus kártya eggyezik meg az alaplappal...

#GTA #fps #multiplayer #GTA San Andreas #Samp #fps program #lagg ellen
2012. dec. 21. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:

San andreasba van egy Frame Limiter ! 25 fps-nél korlátozz!!

Options / Video és azon advanced vagy valami ilyesmi :D

ott keress egy olyat hogy Frame Limiter! azt offra veszed!!

!

2013. febr. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!