Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Használhatom autóakkumulátorra...

Használhatom autóakkumulátorral, a több ideig tartó működés érdekében?

Figyelt kérdés
Van egy back-up CS 650-es szünetmentes tápegységem számítógéphez, és mivel az akkumulátora az már régen nem jó, arra gondoltam, hogy valami tartósabb, mondjuk autóakkumulátorral működtetném, mert van egy kis úgymond őrhelyem a határba, ahol nincs áram, és ott van egy kis számítógépem (P3-as), ami csak szöveges dokumentumokkal van tele!! És működne, vagy lenne valami baja a szünetmentesnek? Amúgy nem gondoltam rá, hogy ezzel is fogom feltölteni az autóakkumulátort, hanem csak ezzel használom!!

2012. dec. 21. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha megoldod a plusz, mínusz kivezetéseket akkor mehet.
2012. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem lesz baja a sokkal nagyobb amper miatt?
2012. dec. 21. 22:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha füstöl baj van.
2012. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát csak nem tán!! :O XD
2012. dec. 21. 23:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Be kéne szerezned egy régi laptopot. Kevesebbet eszik mint a pc+monitor.
2012. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát legfeljebb valami hűtőventilátort teszek bele!!
2012. dec. 21. 23:30
 7/11 A kérdező kommentje:

hát gondoltam rá, csak most nem vagyok úgy anyagilag.... :-o ;-)

Köszönöm a válaszokat! :-)

2012. dec. 22. 09:05
 8/11 anonim ***** válasza:

Az "Ampert" a feszültségforrásra (akkumulátor) kapcsolt terhelés energiaigénye és az akkumulátor feszültsége együttesen határozzák meg. Stimmeljen a feszültség, és joccakát!


Egyébként ha állandóan feltöltöd-lemeríted üzemben járatod az autóakkut, akkor hamar elhasználódik.

2012. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és kérek pontot :D
2012. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
értem! Annyira nem sűrűn használnám, csak mégis, hogyha kell akkor tudjam használni!! :-) ment a pont!! :-)
2012. dec. 24. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!