Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Üdv! Vettem egy videókártyát:N...

Üdv! Vettem egy videókártyát:Nvidia GeForce GTS 450 (1GB DDR5). A helyzet az, hogy néztem róla teszteket, ahol nagyon jól megy, viszont nálam nem túl gyors! Úgy tudom, ez nem egy öreg kártya, jól kéne mennie, nem?

Figyelt kérdés

Konfiguráció:

CPU:AMD Phenom 9600 Quad-Core Processor(4 mag)

RAM:3GB


Nem tudom, hogy mi még a fontos, ha esetleg valaki segítene, és kérne még valami adatot, kérem írjon választ!



#RAM #CPU #lassú nemazelvásárnakmegfelelő #segítségkérek:)
2012. dec. 21. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A hiba az amd-ben van...
2012. dec. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
1. válaszolónak a fejével van a hiba biztos egy elborult agyú intel istenítő. :D Nem egy mai procid van az tény, de nem az a baj hogy AMD. A hiba szerintem leginkább a kevés RAM-ban van ugyanis manapság már 8gb szokott lenni az átlag érték. Valószínű még az is hogy a géped ki sem tudja használni ezt a vga-t mert már egy kicsit régebbi konfig.
2013. ápr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!