Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt megcsinálni?

Hogyan lehet ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=iNtE-MG-InM

Villanyszerelő vagyok de nem nagyon értem, hogy miit variáltak meg ebben az elosztóban. Aki azt mondaná, hogy nem lehet megcsinálni ezt meg hülyeség kérem azok ne írjanak semmit mert ezt meg lehet csinálni! Ide illő szakértők válaszát várom.


2012. dec. 22. 19:17
 1/10 intrepid ***** válasza:
Ha villanyszerelő vagy, akkor magyarázd el nekem, hogy egy ilyen rendszer, honnan tudja, hogy neki 220 voltot kell generálnia, hiszen a gerjesztő szikra több ezer volt. Tippem van arra, hogy hogyan csinálták meg, de az neked nem fog tetszeni: megfúrták az asztalt, és alulról adtak neki áramot.
2012. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Villanyszerelő vagy de bűvésztrükköt még soha életedben nem láttál?

Kíváncsi lennék mit tanítanak abban a villanyszerelő suliban.

Addig is jó szorakozást http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=XO2..

2012. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés egy kiváló érv a "csináld magad" mellett, ahelyett, hogy egy szakajtó pénzt fizetnétek ki kripli "szakembereknek". Feltéve, hogy a kérdező valóban villszer.
2012. dec. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Énis gondoltam arra, hogy az asztalt megfúrták alulról de utána átemelték az elosztót másik helyre. De lényegtelen áramot fizetni kell a semmiből meg nem lesz áram.
2012. dec. 23. 11:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Most meg saját magad köpöd szemen, kérdező!


Tényleg elég szánalmas hogy nagyzolsz a szakmunkás bizonyítványoddal (már ha valóban van neked). Én is villamosipari szakember vagyok, és biztosra mondhatom: ilyesmi módon nem lehet ingyen (villamos) energiához jutni!


Nem emeltek ott át semmit sem. Maximum elforgatták.

2012. dec. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező , nem emeltek át semmit, ha megnézed a filmet láthatod hogy ahányszor ég a lámpa vagy a jobb oldala lóg ki a képből azaz a drót, vagy a bal oldala az elosztónak , ez csak egy ócska filmes trükk.Azt az érzetet kelti mintha látnád az egész történést de igazából mindig csak egy részletet látsz ,béna módon még a vágás is látszik.

Ennek a figyelem irányításos trükknek létezik profi verziója is ahol tényleg nincs vágás ,ez a vágás nélküli filmtrükk.

Egy kiválló példa:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=wTq..

2012. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké igen időközben jobban megnéztem egy másik hasonló videót és tudom hogy csinálták. És 5. válaszoló ha kíváncsi vagy rá lassan 18.éve dolgozom villamos szakmában.
2012. dec. 24. 16:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Szóval nem rendelkezel villanyszerelő szakképesítéssel (max gyorstalpalóval)... Szegény villanyszerelő szakmunkásokat így lejáratod!


#5

2012. dec. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#5 Te el vagy tévedve barátom én rendelkezek szakképesítéssel is. Nem kell azzal nagyfiúskodni, hogy te villamosmérnök vagy én se égettelek le.
2012. dec. 25. 08:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, ki mondta, hogy én villamosmérnök vagyok?

Pusztán csak tudok értelmesen gondolkodni, és nem hagyom magam lenyúlni 1-2 ócska trükkel.

2012. dec. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!