Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Digitális zongorához milyen...

Digitális zongorához milyen fejhallgató kell?

Figyelt kérdés
Van egy Casio Privia PX 730 as digitális zongorám és van rajta 2 headset bemenet jack csatlakozós.Az lenne e kérdés hogy milyen fejhallgató illik bele? mert próbáltam 3.5 jack et ami a telefonokba való, próbáltam fejhallgatót amit számítógéphez kell dugni mikrofonosat, de egyik se megy bele. Valami speciális kell bele ami kifejezetten erre való?Előre is köszi és Kellemes Ünnepeket!

2012. dec. 25. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyannal próbáld ami nem mikrofonos.
2012. dec. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
amin csak egy csatlakozó van? (nem usb)
2012. dec. 25. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Dolgoztam már Privia-val és emlékeim szerint teljesen szabványos fülhallgató kimenete van, tehát jack dugós. (Természetesen nem a "kisjack"-ről van szó)
2012. dec. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!