Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj ( Sims 2)?

Mi lehet a baj ( Sims 2)?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam egy laptopot (Medion-Akoya), amit kifejezetten játékokra terveztek. Először próbáltam feltelepíteni a Sims 3-at, de nem sikerült (vagy 500x próbálkoztam, ja és másolt volt a cd, de 2 uncsim gépén is működött. Aztán amikor ez a terv bevuccsolt, gondoltam ne maradjak már játék nélkül és a Sims 2-imet telepítettem fel. Sikeresen. És most, hogy játszanék (amm megvan az alap, egyetem, vár az üzlet, évszakok, éjszakák, nagyvárosi élet, házi kedvencek), betölti a játékot, meg is jeleníti pl. a Szépkellemest, de amikor betöltötte a csáládlétrehozást, rámentem arra az ikonra amelyikkel embereket lehet létrehozni. Először úgy tűnt betölt, de aztán megnéztem lementem kb 20 percre, feljöttem és még mindig nem töltötte be. Egyébként windows 8asom van, és amikor kiléptem (mert nem töltötte be) kiírta, hogy a windows hibát észlel ezért most leáll.... Kérlek segítsetek!! (Tudom hogy hosszúra sikeredett soory) ~egy Sims őrült :)

2012. dec. 26. 16:39
 1/1 anonim válasza:
Bár még laptopon nem sims-eztem. sok helyen olvasom, hogy laptopon nem igazán szeret működni talán próbáld meg a kompabilitást beállítani de lehetséges, hogy a laptop nem igazán támogatja a játékot
2016. márc. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!