Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem megy a wifis routere...

Pmisi94 kérdése:

Miért nem megy a wifis routeren a net?

Figyelt kérdés
Telorol probáltam wifire kapcsolodni csatlakozot is de viszont nem engedfel a netre , hogy tudnám beállitani vagy mi a hiba amiért nem tudok fell menni e netre?

2012. dec. 28. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos mac védelem van beállitva. Ha értesz a router beállitásához akkor csak iktasd ki vagy rakd be a kivételek közé a telód is,de ha nem akkor szólj valakinek aki ért hozzá,mert könnyen össze lehet kutyulni.
2012. dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösszi megprobálom valahogy :D
2012. dec. 28. 10:24
 3/3 A kérdező kommentje:
kikapcsolni nem tudtam de viszont meg adtam a telonak a wifi mac ip-ét hogy ne legyen le tiltva de még igy sem megy valami más nem lehet az oka hogy nem megy? vagy csak én nem csináltam azzal semmit amit csináltam
2012. dec. 28. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!