Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudom frissíteni a videó...

DrarkPain kérdése:

Hogy tudom frissíteni a videó kártyámat? (többi lent )

Figyelt kérdés
A gond az h igazából nem tudom h azzal van e a baj elmagyarázom : Meg kaptam a sims 3-at és hozzá 3 kiegészítőt . A természet feletti erőket, az évszakokat és a házi kedvenceket. A házi kedvencekben az állatok nem néznek ki normálisan valahogy képzeljétek el így a lovat : egyik szem gülü a másikon szinte ki se lehetne látni a gerince egy hullámzó vonal a hasa lyukas több helyen is és a lába vagy félig a földben van vagy mintha ki lenne törve és a térdtől lefele húzza úgy megy na a többi állat is ilyesmi. Oké ezt még elviseltem de ami kiakaszt hogy amikor betölt vagy a játék közepén vagy amikor kedve szottyan el kezd villogni 2-3 másodpercenként és le fagy a játék ezért újra kell indítani a leptopot vagy a játékot . Na és több helyen láttam az oldalon ilyen problémát és általában sőt mindig videó kártya frissítés kellet na jó de ahogy elmagyarázták az nekem kínai volt értik. Addig eljutottam hogy : start menü : vezérlőpult és az eszközkezelőt vagy mit kellet volna megnyitnom h meg kapjam a gépem adatait h megfelelő oldalt tudjanak adni a fórumozók . Jó de én ilyet nem találtam és most tanácstalan vagyok létszi segítsetek :((((
2012. dec. 31. 21:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!