Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy csinálhatom 5.1-es...

Hogy csinálhatom 5.1-es hangzásúvá a hangkártyámat? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Vettem egy 5.1-es hangfalat.Bedugtam mind a 3 jack csatlakozót a gépbe,és nem szólt a hangfal.Áttdugtam az egyik jack csatlakozót abba a helybe ahol a régi hanfal jack-e ment bele,akkor jó lett.De csak 1 hangfal+a basszus szól.Mi lehet a probléma?Hogyan csinálhatnám meg hogy mind az 5 szóljon??A hangfalak jók,mert már xbox-ba is bedugtam és ott jó volt.??

2013. jan. 2. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan, mint a s-x, hogy találsz egy lyukat, akkor oda bedugsz valamit.

Valszeg csak sima stereo hangkártyád van, ami nem tudja a bemeneteket kimenetté alakítani.

Új kártyát kell venned, ami kezeli az 5.1-et.

2013. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Be kell állítani a hangkártyán, hogy ne sztereóban hanem 5.1-ben szólaltassa meg a hangeszközt ezt a hangeszköz beállításánál tudod megtenni. kutakodj a hangkártya beállításainál ilyen opciók után
2013. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán milyen hangkártyád van? Ha alaplapi, akkor milyen alaplapod. Ha kezeli, akkor be tudod állítani. Nem értem, gyakorlatilag a legfontosabb infót nem közölted.
2013. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!