Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudom megcsinálni, hogy...

Hogy tudom megcsinálni, hogy az integrált videókártya és a rendes (PCE foglalatos) is menjen egyszerre?

Figyelt kérdés

Alaplap: MSI Z77A-G41

Processzor: Core i7 3770k ---> Intel Graphics 4000

Ram: 8gb 1600 mhz

Videókártya: Gigabyte Ati Radeon HD 5750



2013. jan. 2. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
sajnos sehogy
2013. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs rá lehetőség.

Tudod : "csak egy maradhat"

2013. jan. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:( Haverom Gigabyte alaplapján megtudta csinálni és összevonta a teljesítményüket. Köszi a válaszokat!
2013. jan. 3. 14:14
 4/7 Golan Trevize ***** válasza:

"Haverom Gigabyte alaplapján megtudta csinálni és összevonta a teljesítményüket."


Én meg meg tudom nyalni a hátam közepét.


Viccet félretéve: van olyan integrált videokártya, amit lehet használni PCI-os videokártyával, de a tied nem ilyen.

Viszont NINCS olyan integrált videokártya, amit utólag beépítettel SLI-ben vagy CrossFire-ben tudnál használni.

2013. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Itt a program amivel csinálta: Virtu MVP

[link]

2013. jan. 3. 16:59
 6/7 Golan Trevize ***** válasza:

Ha elolvasnád, amit linkeltél, akkor feltűnne ez is:


"The software intelligently assigns tasks in real time to the best available graphics resource based on performance, power and features considerations, with no need for additional hardware. If high end graphics performance is needed for high-resolution 3D gaming, the system will assign the job to the discrete GPU. If not, the discrete GPU automatically goes into idle mode, or shut the power off if possible; heat drops, fan speed slows down and GPU utilization reduced to zero, resulting in a green, power-efficient, long-lasting system. "


Nem, NEM VONJA ÖSSZE A KÉT KÁRTYA TELJESÍTMÉNYÉT. Sőt, teljesen mást csinál.

2013. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi a választ megértettem. Én kérek elnézést félrenéztem!
2013. jan. 3. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!