Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Több funkciós automata töltőt...

Több funkciós automata töltőt tudtok nekem ajánlani? és hol, milyen típust?

Figyelt kérdés

olyanra gondolok, ami intelligens módon tölt és többféle akksit, AAA, AA, D, C és 9 V-ost, és jelzi a töltöttségi szintet, stb, kisüt, frissít.


Sehol sem találok sajnos pedig nagyon kéne.



2013. jan. 3. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A lidl-ben időnként kapható Tronic akkutöltő nagyon jó. Egyesével tölti a cellákat, frissít, regenerál. Van benne hővédelem, fordított polarítás és túltöltés védelem is. Ráadásul a tudásához képest abszolút nem drága.
2013. jan. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, köszi szépen, azt ismerem, és tényleg nagyon jó, na egy olyan kéne nekem! csak a Lidl-ben nincs és nem is tudják, mikor lesz újra... Nekem szerencsére felfrissített meg feltöltött vagy 150 db akksit, aztán második próbálkozásra már eldobta magát.

De PONT olyan kellene, esetleg nem tudod, hogy azt a Tronic gyártmányt hol lehet még kapni?

2013. jan. 3. 09:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a Lidl saját márkás terméke. Általában kéthavonta szokott lenni, akkukkal együtt.
2013. jan. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom ez kicsit drága lenne.

Nekem is hasonló van (nagyobb testvére), sokan használják, nem nagyon van panasz rá:

[link]


Részletes leírás:

[link]

2013. jan. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, hát nem rossz ez, csak az a bajom vele, hogy nagyobb méretű akksit nem tud tölteni, ahogy látom. nekem viszont szükségem van C és D akksikra is, mert egy vagonnal használok (vagy baby és góliát más néven, azt hiszem)
2013. jan. 3. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!