Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows 8 Store-ba nem tolti...

Windows 8 Store-ba nem tolti be csak par app-ot?

Figyelt kérdés

Sziasztok,lenne egy problémám...Most frissitettem Win8-ra éss 1x update-eltem,dee sehogy sem akar több app megjelenni a store-ban...

És láttam másoknak pl sokkal sokkal több alkalmazásuk van...Nekem alig van 100app összesen, s másnak pl 2500 csak játék és sok sok más,hogy tudom ezt megoldani h friss és régi app-ok is megjelenjenek? :|



2013. jan. 4. 23:05
 1/2 icemad válasza:
Szia. Egyszerűen megoldható, csak minimális idegen nyelvtudás kell hozzá. A lényeg: Nyisd meg a vezérlőpultot ott pedig kiválasztani az Óra, Nyelv, Terület almenüt. Azon belül a Hely módosítása, valamint a Dátum-, idő, és számformátumok módosítása pontban kell megadni az Egyesült Államok, az Egyesült Királyság, vagy bármely olyan ország nevét, amelynek alkalmazásboltját el akarjuk érni. Ha a német nyelv jobban megy, akkor válaszd Németországot. Ilyenkor az egész rendszer nyelve megváltozik. Az áruházból felteszed a neked tetszö programokat, utána visszaállítod a rendszert magyarra.
2013. jan. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tam623 válasza:

Az alábbi megoldást javaslom:


1. Terület / Hely: Magyarország (ettől fogod látni a magyar fejlesztől appjait!!!)

2. Áruház alkalmazásban: Jobb felső sarokból: Beállítások / Beállítások. Itt kapcsold ki a "Legyen egyszerűbb az elsődlegesként ..." kapcsolót. (Bekapcsolt állapotban csak a használt nyelvű appok jelennek meg.)


A két fenti beállítással 3.300 felett játéknak kell megjelennie az Áruházban.


üdv,

Tóth András

Microsoft Magyarország

2013. jan. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!