Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki tud ilyet...

Van itt olyan aki tud ilyet készíteni minőségbe?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt szeretném megcsinálni olcsón de nekem nincsenek hozzávalóim, csak a nyák a többit megoldanám.



2013. jan. 6. 17:32
1 2
 1/15 fúróferkó ***** válasza:

"Van itt olyan aki tud ilyet készíteni minőségbe?"

Nem érthető a problémád:Megtudod csinálni,csak nincs anyag a NYÁK-on kívül?

Az anyagok árára vagy kíváncsi,vagy?..

2013. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A nyákot nem tudom elkészíteni mert nincsenek hozzávalóim, tudom hogy kell de nem költök rá, a nyákot kéne elkészíteni a cuccost én beleforrasztanám.
2013. jan. 6. 17:47
 3/15 fúróferkó ***** válasza:
Így érthető,mert azt írtad " nincsenek hozzávalóim, csak a nyák..."Ha csak egy áramkört csinálsz akár kézzel is megrajzolhatod alkoholos filccel,tussal.Csak vasIII kloridot kell venni.
2013. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Oké ha más nem akkor az lesz, és igen tényleg félre érthető voltam. Thx.
2013. jan. 6. 18:00
 5/15 A kérdező kommentje:
Itt van minden: [link] Részben lustaság is a részemről de a furatokat tényleg nem tudom megoldani mert nincs olyan precíz fúróm, állványossal meg nem lehet mert kólint is, na mindegy.
2013. jan. 6. 18:08
 6/15 anonim ***** válasza:
Filccel sem nagy kunszt, de ha van vasalód, akkor a nyáktervet csak kinyomtatod, és elviszed lefénymásoltatni egy írószerbe, vetítőfóliára. A lényeg, hogy nem kell tükrözni a rajzot. Ha utánaolvasol, akkor találsz megfelelő írásokat, nem nagy ördöngösség. De ezt a mintázatot még egy panelfúróval és egy vékony maróval, vagy törött 1-es fúróval is ki lehet maratni mechanikusan. Én az egyszerűbb paneleket így csinálom, gyorsan megvan.
2013. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egy ilyen faék egyszerűségű áramkörhöz minek nyákot gyártani? Próbanyákra összerakva megvan az egész 15 perc alatt, normálisan kivitelezve az összekötéseket még ki is néz valahogy.

www.lomex.hu

a menüben: Termákcsoportok / Egyéb / Próbapanel

2013. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Arra döntöttem leteszek erről, hiányos a tudásom is, az ic-t sem tudom milyen (vmi 555-ös, lényeg hogy nem találok a neten) inkább vmi alternatívát keresek.

Pontot azé adtam mindenkinek.

2013. jan. 6. 21:24
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát az ic típusát akkor már tudod is :) Egy nagyon híres ic az 555-ös. Bárhol keresel 555-öst, tudni fogják mi az. Gyakorlatilag annyira alap, mint egy tranzisztor. Nem kell feladni, próbanyákra biztos sikerülni fog önállóan is :)
2013. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Oké!
2013. jan. 7. 07:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!