Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy foghattam ki kettő darab...

Hogy foghattam ki kettő darab rossz biciklivilágítást?

Figyelt kérdés

Mivel a kerékpárokra kötelező tenni fényforrást gondoltam veszek készletben és mit ad isten mindkettőben rossz a hátsó világítás próbáltam tölthető elemekkel meg simákkal is de nem világítanak.

Vissza nem viszem mert hét határon túl jár az kereskedő.

Vélemények a hibás termékekről?



#kerékpár #hiba #hibástermék
2013. jan. 9. 11:30
 1/2 gabor.galilei ***** válasza:

Ha nekem lenne ilyen én megjavítanám.Ennél rosszabb úgysem lehet már, a belseje meg nagyon egyszerű.

Bontsd szét óvatosan és nézd meg hátha meglátod a hibát.

Az nagy szerencse lenne ha tudnál szerezni valahonnan egy kézi műszert (feszültség és ellenállás mérővel) azzal és egy kis ügyességgel biztos rá lehet jönni a hibára és kézügyességtől függően ki is tudod javítani.

Kell benne lenni egy kapcsolónak ami vagy vezető vagy nem vezető állapotban van, világító eszköznek (LED vagy izzó), és az elemek elemtartóval. Ezeket mind nagyon egyszerűek és ki lehet mérni a hibájukat egyszerűen ha valaki figyelt a fizika órán :)

2013. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd, hogy az elemek valóban odaérnek-e az érintkezőkhöz, nem csak szemre.
2013. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!