Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy működik a PSN Plus...

Hogy működik a PSN Plus szolgáltatás?

Figyelt kérdés

Azt olvastam 10 játék elérhető ingyen, ezek cserélődnek.

Namost, ha letöltök egyet akkor az bármeddig az enyém lehet(nyilván ha bejön a dolog minden évben hosszabbítanék)?

Valamint arra lennék még kíváncsi, hogy kb milyen játékok vannak?Mondjuk a jelenlegi a magyar store felhozatal mit ajánl ingyen játékok terén?

Illetve érdemes 6000Ft-os feltöltőkártyát venni és ott vásárolni?Vannak akciók?



2013. jan. 15. 15:21
 1/2 anonim válasza:

Én előfizettem egy évre,de nem egy nagy durranás! :)

Jobban inkább régebbi játékok vannak. 1 vagy 2 hetente mindig frissül két játékkal,ugyhogy azért 1 évalatt elég sok játékból lehet válogatni.Azért megérni megéri mert sok játék van de ujjakra ne számits! Nem tudom pontosan de olyan 12-14 ezer körül van egy évre,de lehet 3 havis-at is.Addig tudsz játszani a plus-os játékokkal míg le nem jár az egy év vagy a 3 hónap.De ha újból előfizetsz akkor ugyanúgy játszhatsz tovább a játékokkal!

Szerintem ne a magyar storéval foglalkozz mert azon van a legkevessebb tartalom inkáb UK ! A storén elég drágák az új játékok,de régebbit tudsz venni arra elég a 6000 ft-os! PL egy két plussos ingyenes játék.:

Motorstorm apocalypse

Infamous 2

Uncharted Golden abyss

Bio sock 2

Mortal kombat

Van még 10 ingyenes de az nem említésre méltó :)

Remélem tudtam segíteni! :)

2013. jan. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz!
2013. jan. 16. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!