Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az Ainol Novo 7 jó tablet?

Az Ainol Novo 7 jó tablet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 15:55
 1/5 Osynho ***** válasza:
45%
Melyik? :)
2013. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ainol Novo 7 fire
2013. jan. 15. 18:15
 3/5 Osynho ***** válasza:
45%

Fúú, nehéz kérdés.:/ Gondolom Kínából rendelnéd. Egyrészt jó a gép, másrészt sok vele a szopás. Főleg az elején voltak gondok, mára már sok javított rom érkezett rá. Szóval arra számítsd, hogy a dobozból kivéve nem biztos, hogy tökéletes lesz. :)

A kijelzője fasza, hardveresen sem gyenge, szóval amúgy jó vétel. Főleg, ha átjön a vámon. ;-)

Nekem Aurora II-m van, én is sokszor cseréltem romot, mire jó lett.

Ajánlom figyelmedbe a prohardver android tabletes, illetve ainol-os topicját. Sok felhasználó írja le a véleményét.

2013. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az kinai eredetu?? nálunk lehet rendelni belföldről.
2013. jan. 16. 19:37
 5/5 Osynho ***** válasza:
45%

Persze, kínai. Mondjuk mindent ott gyártanak. :)

Belföldről? Tudtommal nincs haza forgalmazója az Ainolnak. Adj egy linket erről, légy szíves. Szerintem simán külföldről behozott gépeket árulnak jó kis haszonnal. Ha így van, érdemes neked megrendelni Kínából. 160dollár körül kapni, posta ingyenes.

2013. jan. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!