Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez lehetséges? És ha igen,...

Ez lehetséges? És ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Énekelek,és szeretnék egy stúdió minőségű mikrofont,már i is néztem,ami szerintem árban és tudásban is megfelel(ha nem értetek egyet,írjátok meg!!).

Ez lenne az: [link]


Rá lehet ezt kötni a gépre?És ha igen,hogy?Ha nem lehet rákötni,akkor hogyan vegyek fel vele hangot?Én ezekhez nem igazán értek,és a környezetemben sincs hozzá értő :( kérlek,segítsetek..hogyan lehet ezzel hangot felvenni?megvegyem?Köszi!!:)



2013. jan. 17. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy lehet géphez kötni,de szerintem egy ilyen dologhoz úgy érdemes hozzáfogni,ha van minden eszköz amire szükség van,mert szerintem az nem lesz kb semmi hogy rádugod a gépre a mikrofont és énekelsz,oda kell erősítő és stúdió mixer,de csak így tudom,nem biztos.
2013. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem tudod géphez kötni.

Kell keverő, előfok.

Ezen kívül, hogy értelme is legyen kell egy jó hangkártya, normális lehallgatóeszköz és normálisan szigetelt, csillapított szoba. Harmadrészt meg rengeteg gyakorlat, hogy tudd is mit csinálsz, mert anélkül szar lesz a felvétel.

Ezek nélkül semmivel sem vagy előrébb, mint egy 200 ft-os tesco mikrofonnal.

2013. jan. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem ilyet vettem,hanem samson g-tracket.Nagyon-nagyon jó,csak ajánlani tudom,persze csakis úgy,hogy pop filtert is veszel hozzá..:)
2013. jan. 18. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!