Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy D-Link DCS-942L típ....

Egy D-Link DCS-942L típ. Kamerát szeretnék UTP Cat5e kábellel ÁRAMMAL ellátni. Kérdés: hány érpár kéne hozzá az UTP kábelből?

Figyelt kérdés

A konnektor és a kamera közötti távolág kb. 7 méter.

Kamera adatai: Output: 5V DC 1,2A

Próbálkoztam eddig 1, majd 2 érpárral, áramot mindkét esetben kap, csak szerintem nem eleget,csak az infra visszajelző világít rajta, a "power led" nem. Sima hosszabbító nem jó, mert nem tudom úgy elhelyezni a lakásban, ezért mindenképpen Cat5e kábellel szeretném neki adni a ménkü't. Az érpárak: v1.+narancs, - narancs feh. v2 +naracs, narancs feh.; - kék, kék fehér.



2013. jan. 19. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem a kábellel van gond ez biztos!

2 érpár(pl.:kék-kék fehér+narancs-narancs fehér) bőven elég a feszültség átvitelére.

5 V kell hozzá? Mert az 5V out az a kimenő feszültséget jelenti nem a bemeneti(működtető feszültséget).

De akárhogy is van a kábellel nincs gond mert szakemberként is ez a véleményem de példaként mondom hogy a mikrohullámú modem-em 12 V-s és 18 m UTP-n kapja.

2013. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem. akkor nem tudom mi lehet a baj. Mert az AC/DC adapteren is ez van feltüntetve outputként, egyébként az adatokat a kameráról írtam le. input szerintem az sima standerd, 100-240 V AC 50/60 hz az adapterre írva. energia fogyaszása a kamerának egyébként 2W a technikai leírása szerint. Próbáltam másik adapterrel de azzal se megy, pedig annak is ugyanaz a specifikációja. Csak a saját adapterével megy, csak az meg elég rövid.
2013. jan. 19. 18:44
 3/4 norberto79 ***** válasza:
Polaritás?
2013. ápr. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Áram ellátáshoz kell: a narancssárga+a fehér piros csíkkal!

Ez 12V-os megoldás! (de működik 3V-12V ig)

Tudom Mert Biztonságtechnikai Mérnök vagyok!

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

[link]

2014. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!