Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mikor bekapcsolom a laptopot...

Mikor bekapcsolom a laptopot és betenném a Windows 7-es DVD-t kírja, hogy "reboot and select proper boot device". Beállítottam BIOSba, hogy DVDről bootoljon. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 13:25
 1/8 Gugu Gabor ***** válasza:
Most lehet én értek félre valamit... de tedd be a Win DVD-t és úgy indítsd el a laptopot hogy benne van a lemez. (szóval nem kell kivenni)
2013. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A lemez benne van, be van állítva BIOSBba, hogy DVDről bootoljon és utána kiadja a fenti errort...akármilyen windows dc-t/dvd-t rakok bele mindegyiknél ezt adja ki...
2013. jan. 22. 13:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Rossz a lemez vagy az olvasó vagy nem mented el honnan bootoljon. Ezek lehetnek a lehetőségek.
2013. jan. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
le van menteve, hogy honnan bootoljon a DVDvel eddig nem volt gond megprobáltam portable widnows-al is és azzal sem indult el
2013. jan. 22. 13:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Megfelelően írtad ki a bármelyik lemezt? Így: [link]
2013. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen megfelelően de nero programmal
2013. jan. 22. 13:53
 7/8 A kérdező kommentje:
de mikor átállítom, HDD-re, hogy lépjek be a windowsba akkor is kírja ezt...
2013. jan. 22. 13:55
 8/8 Gerge12 válasza:
A windows 7 programot nem minden gép futtatja rögtön, ez a windows hibája, előbb tegyél fel egy régebbi operációs rendszert és utánna instaláld rá, én igy oldottam meg.
2013. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!