Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik gitárt vegyem meg?

Melyik gitárt vegyem meg?

Figyelt kérdés

Főként rockot, bluest, metált, funk-ot, jazz-t és ezeknek a többféle fajtáit szeretném játszani, de nem áll tőlem messze a komolyzene se. Ezekre gondoltam: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. jan. 23. 07:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ezek közül talán az Ephiphone (bár én ki nem állhatom az LP forma gitárokat) az Ibanez nem rossz, csak talán gyenge inkább keress rá a GRG170DX re. A Squier Bullet Stratocaster az a legalja. Az teljesen felejtős, de egy tippet ha elfogadsz nem is bajlódsz ezekkel.

Amit írtam is a 170es Ibanez 60000 és szerintem árában minőségében nagyon jó. 4 évig nyüstöltem nem ment el a hangja a szedőknek. Volt már annyiért Vorsonom (amit soha többet) az 2 év után árnyéka se volt annak mint újkorában. Ez az Ibanez meg ugyan másolat és kóreai, de nagyon eltalált utánzatok az tuti. Tremolót meg Floyd Rose cuccokat ne nagyon akarj rá, az 120-ért is sokszor gagyi, bár a 170esen sima tremo azért van, én kiiktattam mert hangolódott. Mégiscsak 60 volt :)

2013. jan. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!