Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » FACEBOOK blokkolta az adatlapo...

FACEBOOK blokkolta az adatlapom, miért van ez? (valószínű, hogy egyszerre több gépen voltam bejelentkezve)

Figyelt kérdés

Amint beirom a jelszavamat és leENTER-ezeme ezt adja fel:"""""Your account is temporarily locked.

It looks like someone else may have accessed your account, so we've temporarily locked it to keep it safe. For your privacy, others cannot see your account while it is locked. To unlock your account, you may need to pass a security check.""""""Odáig eljutottam,hogy e-mail címemre érkeznie kellet volna egy mailnek a Facebooktól,amibe van egy link,ami feloldja a blokkolást,és újra feloldja az adatlapomat.(30perc aaltt megkellet volna jönnie,azóta majdnem 3 óra telt el)

Mi a tehendő ilyenkor?

A válaszokat előre is köszönöm!



#Facebook #adatlap blokkolás
2013. jan. 24. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Várni kell.
2013. jan. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és a fertőzött géped rendbe kellene rakni, ha nem értesz hozzá akkor bízd szakemberre.
2013. jan. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

reggel kaptam egy linket hogy 15 óra mulva beléphetek.

ma este 22:09 kor lejárt a 15 óra,és ugyan az...

mittegyek?

tudsz esetleg segíteni?

adok egy email címet

írjál légyszives: ncorerajongo@gmail.com

2013. jan. 24. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!