Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki próbálkozott már...

...kira... kérdése:

Valaki próbálkozott már elektromos cigi porlasztót csinálni házila?

Figyelt kérdés

azon gondolkoztam hogy lehetne-e e-cigit csinálni házilag?

egy rendesebb szivarban 1100Mah-es aksi van nekem van egy 1200-as erre kéne csinálni egy kazánt (prlasztót) miből lehetne ezt megcsinálni házilag?



2013. jan. 25. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Kell egy pici fűtőszál, meg egy pici kazán. A dolog ott indul, hogy kimégy a bányába és kibányászol kellő mennyiségű bauxitot és vasat. Ezt a házi kohódban alumíniummá és tiszta vassá, majd acéllá edzed. Utána már csak ki ki kell alakítani a főtűszálat meg a kazán formáját és kész is.
2013. jan. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

.....................:D ennyire nem kell az elejéről....


de bocsánat én fogalmaztam fúrcsán engem csak a porlasztó fűtőszálhoz tartozó elektronikája érdekelne..............:D

2013. jan. 25. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!