Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tea borult a laptopba mi baja...

Tea borult a laptopba mi baja lehet?

Figyelt kérdés
délután történt, nm ment sok rá a billentyűzetbe se sok, kiszedtem az aksit és megfordítottam párszor már megnéztem, reagál a töltőre illetve villog ami villogni szokott de bekapcsolni nem kapcsol be
2013. jan. 25. 20:38
 1/1 anonim válasza:
Attól, hogy nem ment sok a billentyűre, attól még lehetséges, hogy pár csepp beszivárgott a gép belsejébe és ott zárlatot vagy valamilyen érintkezési hibát okozott. Ráadásul a teában gondolom volt cukor is, ami oldott állapotban szintén nem tesz túl jót a laptop érzékeny részeinek. Ha tudod, szedd szét darabokra és szárogasd egy kicsit, ha nem mered ezt megtenni, akkor vidd szervizbe, amíg még olcsón meg lehet menteni, mert idővel rosszabb is lehet.
2013. jan. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!