Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szamitogeprol telefonra...

Szamitogeprol telefonra internet usb vel?

Figyelt kérdés

arra gondoltam hogy lehetseges e ilyen?

android telefon pontosan es ha igen hogyan?



2013. jan. 31. 14:55
 1/10 anonim válasza:
Lehetséges. Ehhez root-olt készülékre lesz szükségünk, valamint a Reverse Tethering nevü programcsomagra, ebben megtalálható a telefonra és a számítógépre szükséges fájlok. Azomban az a bökkenő hogy csatlakozás után pár másodperc múlva megszakad a net....sajnos nemtudom miért.
2013. febr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem kell rootolt készülék, az én készülékem (HTC Sensation - Android 2.3 /ma már gyári update-tel 4.0/) tudja gyárilag is (már a 2.3 idején is tudta). Egyébként oda-vissza működik, a telefon tudja használni a pc wifi-s vagy vezetékes internetét, a pc pedig a telefon mobilnetét (HSPA/EDGE/stb.) vagy wifi jelét.
2013. febr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

mar probaltam a reverse tethert de keri hogy engedelyezzem az usb tethering et de az en tabletemen nincs olyan:(

esetleg valami mas megoldas?

2013. febr. 1. 15:57
 4/10 anonim válasza:
Nekem csak annyi a dolgom ilyenkor, hogy csatlakoztatom a géphez a telefont, ha megjelenik az USB ikon, lehúzom a képernyő tetejéről a címsort, megérintem a USB sort (nekem alapértelmezetten "Lemezmeghajtó" felirat és USB jel van rajta), és a megjelenő ablakban kiválasztom az "Internetes átvitel"-t. Reverse Tethering és rootolás nélkül. (Az előbbi HTC-s)
2013. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Nadetényleg ***** válasza:
Nem a tableten, hanem a PC-n kell engedélyezni a tetheringet (megosztás). Ha nem boldogulsz vegyél egy wifi routert, arra kösd a számítógépet (vezetéken vagy wifivel) a tablet meg a mobilok wifin veszik róla a netet.
2013. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
vettem routert de nem mukodik
2013. febr. 4. 16:34
 7/10 Nadetényleg ***** válasza:
Internet kábel a router wan portjára, számítógép a lan portjára. A routert be kell állítani, hogy kapcsolódjon a netre és szórja a wifit, nem tudod elkerülni a kezelési utasítás elolvasását.
2013. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy angolul van!!!mindent jol bedugtam es be is allitottam egy ideig ment is de aztan nem megy?!?!?!?
2013. febr. 8. 12:43
 9/10 BoogeyMan666 válasza:

Androidon alap beállítások közt ott van :)

(sok utánna járás és urban legend stb félre írás után megtaláltam a megoldást)


USB Internet-et megtalálod minden telón (nem véletlen)

Nem kell semmilyen program!!! :)


Beállítások/Kapcsolatok/USB Internet

Bepipálod /megadod milyen a pc xp/win7/win8-9-10 stb

Utána bonyolódik mert Hálozati és Megosztás központban kell állítani/ Adapter beállítások módosítása (más út:vezérlőpult/hálózat és internet/hálózati kapcsolatok)


Itt látod az internet kapcsolatod attól függ milyen: WAN miniport PPOE/USB Modem FFFF/ stb...

Ha megvan jobb klikk rajta/ tulajdonságok / és megosztás/ aztán bepipálni a "megengedem a hálózat más...." kb ennyi a lényeg

Akkor megjelenik majd egy új kapcsolat ez a telód

(ha nem találnád rajta akkor még nem kötötted össze valszeg a telót az usb-vel előbb azt kell és bepipálni USB internet)


Nálam ami probléma volt hogy a csatlakozásnál a jelszavas védelmet nem adtam meg más felhasználók számára így újra kellett elkészítenem megint a kapcsolatot hogy engedélyezze.


Vedó kicsit egyszerűsítve lehet valakinek ennyi is elég: https://www.youtube.com/watch?v=PQNAicZ0980

2016. ápr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem nem működik valamiért... Telefonom nem találja a megosztott internetet! :(
2017. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!