Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromos kapu. A távirányító...

Elektromos kapu. A távirányítónak /4 gombos / tönkrement a gombja amit használok. Hogyan kell átprogramozni, hogy a másik gombot elfogadja?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szét tudod-e szedni, de nagy valószínűséggel szabvány nyomógomb van benne.


[link]


Ilyen típusú. Kicserélni nem tart semeddig, és megvan olda a probléma :)

2013. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,ilyen kapcsoló van benne.De bele vannak forrasztva,és akkor el kell vinnem szaki hoz hogy forrasza át.Ettől egyszerűbb lenne az átprogramozás. Köszönöm a válaszod!
2013. febr. 2. 08:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom merre laksz, de akár én is megcsinálom neked. Nem egy nagy dolog kicserélni. De ha van ismerősöd, aki tud forrasztani, ő is meg tudja csinálni, nem egy nagy ördöngősség.
2013. febr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bács megye.Van nekem is pillanat forrasztom ,de az én forrasztásom az majdnem 0-a ,elugrik a cin stb. Tudom ,hogy nem nagy dolog./annak aki jól forraszt/.

De a tv szerelők nem olcsók!!!! Ha felolvasztom a cint akkor csak fel kell húzni ugye? Lehet ,hogy megpróbálom.

2013. febr. 2. 11:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Én heves megyei vagyok :P


Elméletileg igen, viszont gyakorlatban nem egyszerű négy lábat melegíteni. Megfelelő szerszámokkal tényleg pár perc lenne csak, és észre sem lehetne venni a cserét. Annyi lenne, hogy felmelegíted, ónszippantóval a felesleges ónt eltávolítod, és kiesik a láb. Berakod az újat, és beforrasztod. Hobbielektronika.hu-n keress valakit a közeledben. Egy ilyen "munkát" egy sörért biztos megcsinál valaki. Én még annyit sem szoktam kérni, persze nem is ezzel keresem a kenyerem :)

2013. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen ahogy,mondod. De azért jó,hogy tudom ezt a kapcsoló cserét,mert igaz,hogy 3e ft egy új távirányító,de ha megvan 500-bol akkor minek az új,/lehet soherságnak tűnik /egyébkén teljesen sérülés mentes. és ugye van 4db táv irányító .És 2-3-évnél nem igen bírják tovább.
2013. febr. 2. 12:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sóherság, Ha valamit olcsón meg lehet javítani, teljesen felesleges az új.
2013. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is ezen az elven vagyok,de sokféle ember van. Főleg ezen az oldalon. Némelyik miket irkál :-(
2013. febr. 2. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!