Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Két fülhallgató hangszóróját...

Két fülhallgató hangszóróját fel lehet cserélni?

Figyelt kérdés
helyzet a következő, beats fülesem jack-jét véletlenül leszakítottam, de sajnos tőből úgy, hogy azt visszarakni már nem tudom. iphone-hoz van fülesem, amin van távvezérlő egység, így ez nagyon jó lenne, de azért nem használom azt, mert egyáltalán nem illeszkedik a fülembe, és egy fejfordításnál-lépésnél már kiesik. szóval ha a beats hangszóróit levágnám, és az iphone fülesről is csak a hangszórókat, a távvezérlő felett, majd összeforrasztanám a másikkal, működne? azon kívül, hogy rendkívül csúnyán nézne ki, meg lehet oldani?
2013. febr. 1. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Működnie kell. Csak mielőtt összeforrasztod az ereket kapargasd meg késel.
2013. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rendkívül csúnyán nézne ki.


[link]


Szerintem ennyit megér, és utána normálisan is néz ki. A litze huzal forrasztásának van több trükkje. Késsel kapargatni időigényes, és hagy kívánni valót maga után az eredmény.


[link]


Én ezt a módszert használom, egyszerű és nagyszerű.

2013. febr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
miért kell késsel megkapargatni?
2013. febr. 1. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert 90% az esélye, hogy Ún. Litze huzal fut benne. Ez egy olyan sodrott rézvezető, amelynek minden egyes szálán lakkszigetelés van. Következésképp az ón sem fogja befutni.


[link]


Így néz ki, minden egyes vékony szálat bevon a lakkszigetelő.

2013. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem, köszi. mennyire kell megkapargatni? és ha nem alaposan csinálom, esélyes hogy nem, vagy nagyon gyatrán fog működni?
2013. febr. 1. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Ott a link, hogy csináld, kb fél perc az egész, és nem kell kapirgálni. Kapirgálva amúgy sem lesz olyan jó.
2013. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!