Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fényképezőgépemet tudom tölteni?

Fényképezőgépemet tudom tölteni?

Figyelt kérdés
Van egy Nikon Coolpix l20 fényképezőm amihez sajna nem adtak töltőt igy csak elemekkel megy ami sok kiadás mivel gyakran használom arra gondoltam ne vegyek kulon töltőt adtak hozzá adatkábelt ami micro usb-ről usb-re alakul át ha az usb-t bedugnám egy usb-s töltőfejbe és ugy próbálnám töltődne?

2013. febr. 2. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Az usb csatlakozó az pc,nyomtató,Tv.-hez kell.

Neked ilyen kellene.


[link]

2013. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolom L120-as Coolpixről van szó. (Ha tévednék, akkor javíts ki!)

Ez a gép csak ceruza elemmel, vagy ceruza elem méretű akkuval működik! Az USB-t felejtsd el, ezen a gépen ilyen módon nem tudod használni.


Első válaszoló:

Amit linkelt, az egy hálózati adapter és nem töltő. Azt csak akkor tudod használni, ha be van dugva egy konnektorba! Egyébként meg nem is ehhez a gép típushoz való. Szóval erre biztos nincs szüksége a kérdezőnek!

2013. febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát kijavitlak mert l20-rol van szó nem arról a nagyról ilyen: [link]
2013. febr. 2. 14:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Sorry, akkor L20...

A válasz többi része erre a modellre is érvényes!

2013. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
amugy en ugy gondoltam,hogy bedugom a konnektorba igazi hálozati töltőre gondoltam nem tudom te milyenre elemtöltőre?
2013. febr. 2. 15:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Mielőtt még neki állsz okoskodni,itt a gép kézikönyve.


[link]

2013. febr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
USB-ről nem tölti az akkukat a gép. Külső akkutöltő kell, és célszerű két garnitúra (4 db) jó minőségű AA NiMH akkut venni. Javaslat: Sanyo Eneloop Xtreme 2500 mAh, vagy a sima 200mAh Eneloop. Fényképezőgépbe ez való. Nem hasonló, nem más gyártmány, nem Aldi akciós + töltővel, hanem ez. Tapasztalat.
2013. febr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6


L120-hoz írtam, hogy nem jó, sorry. De ettől még továbbra is hálózati adapter marad és nem töltő...

2013. febr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!