Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem tudom megjeleníteni...

Miért nem tudom megjeleníteni a számítógépen a fényképezőgépem képeit? Van valakinek valami jó ötlete?

Figyelt kérdés

Van egy fényképezőm (Olympus FE-3010). Mikor az USB-s zsinórjával csatlakoztatom a sz.géphez,akkor a gép érzékeli,hogy valamit csatlakoztattak (hangot ad ki a gép),és az "eszközök és nyomtatóknál" ki is jelzi a gépet,hogy csatlakoztatva van.De még sincs olyan lehetőség,hogy megnézem,hogy milyen képek vannak a f.gépen,így a sz.gépre se tudom felmenteni.A f.géphez adtak egy programot Olympus master 2 néven.Ezzel lehet áthelyezni a képeket a sz.gépre.De régebben megoldottam úgy,hogy megnéztem egy ablakban a képeket és másolással átmentettem.Nos ha bedugom a f.gépet a sz.gépbe akkor elindítja vagyis kiad egy lehetőséget hogy elindíthatom a programot.Mikor elindítom akkor ott sem jelennek meg a képek és azt írja ki,hogy az eszköz nem áll készen.

És az a baj,hogy ezt nem csak ennél a sz.gépnél csinálja (tehát nem a win.7. az oka),hanem már a réginél is ezt csinálta (azon xp volt).A régi sz.gépemen régebben működött,csak a lecserélése előtt nem.Oda adtam a f.gépet a kolléganőmnek (neki Linux van a gépén)hátha neki bejön és át tudja küldeni nekem a képeket.Neki gond nélkül bejött,pedig az ő gépén nincs fent az Olympus Master 2.Kipróbáltam egy másik f.gépet is (Samsung).Ott gond nélkül kijött az ablak,hogy megtekinthetem a f.gépen lévő képeket.A Samsung SD kártyával megy az enyém meg XD ezért nem tudom átcserélni.Mi lehet a probléma?


2013. febr. 3. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Töltsd le innen a gépednek megfelelő drivert.Talán megjavul.


[link]

2013. febr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kártyaolvasót, ami minden kártyaformátumot kezel, és minden ilyen gondod megoldódik.
2013. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!