Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 6V 4,5 AH Akkut melyik töltőve...

6V 4,5 AH Akkut melyik töltővel tölthetem illetve mennyi ideig: 9V 300mA MAX 2.7VA ] 5,2V 300mA ] 1,5V 300mA 9V 300mA?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 15:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pontosítok. A kínai gyártmányú töltőnek látszó tárgyak többsége tölt 10-12 órát. A töltők 4-6 óra alatt teljesen feltöltik az AA, AAA akkukat, hőmérséklet és deltaV figyeléssel.

De részemről befejeztem, te úgyis mindent jobban tudsz, mindenre van valami érved, hogy miért azok tudjhák rosszul, akik lehet hogy már 20 éve ezzel foglalkoznak. Cseszd szét a vacak lámpáid akkuit ahogy neked tetszik. Le lehet pontozni, nem érdekel, a 78%-ból láthatod, hogy nem nagyon szoktam azzal foglalkozni, mennyire fog tetszeni a kérdezőnek, amit mondok, viszont igazam van, ennyi.

2013. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az átlag felhasználók (a többség) azokat a töltőket használja sikerrel is amiket a legtöbb helyen meg tud venni. Pl. Varta. Szerintem kevés normál használó rendel conrádtól ipc-t. Nem tudom jobban csak ezt látom a környezetembe. Nem pontozlak le, sőt... :) pl. Ilyen AA töltőt te hol vennél? Látod a sanyo akkukat csak dicsérik. Én vettem, de ingadozik a töltöttség jele a fényk gépen, az energrizerrel nincs gondom, pedig az is le van szólva. Amúgy meg nem kell egyszerre felkapni a vizet csak beszélgetünk, véleményt írunk.. Nem írtam olyat,h nincs igazatok!
2013. febr. 5. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!