Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az lenne a problémám, hogy ma...

Az lenne a problémám, hogy ma vásárolni akartam egy számot, és véletlenül megvásároltam egy egész albumot, aminek az értéke 4500 Ft (14.99 Euro), de az itunes csak a regisztrációs díjat vonta le, mikor és hogy kell kiegyenlíteni tartozást?

Figyelt kérdés
Pedig a kártyámon alig 1000 Ft-t volt. És a regisztrációs díjon kívül nem is vont le semmit. Ugyanúgy van még 500 Ft a kártyán. Most tartozok az iTunesnak? Mert legközelebb csak egy hónap múlva lesz pénz a kártyán, és addig mi lesz? Mit tehetek? Meddig kell kiegyenlítenem a tartozást és hogy?

2013. febr. 5. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
A regisztrációkor elolvastál és elfogadtál egy szerződést. Olvasd át újra és kapsz választ a kérdéseidre!
2013. febr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben? Nincs kedvem elolvasni több 10 oldalnyi szerződést :/
2013. febr. 5. 17:10
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Ehh. És ha az van benne, hogy tartozás esetén akár szüleid házát is lefoglalhatja az Apple?

"Drága bíróúr tesvír, nem volt kedvem elolvasni, tessík már megérteni!"

2013. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy 4500 Ft miatt megterhelnék a lakást.
2013. febr. 5. 17:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És az albumot "megkaptad"?
2013. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg, autómatikusan letöltötte. Most ha bejelentkezek iTunesba akkor egyből jelzi hogy tartozásom van és hogy adjak meg valamilyen másik bankkártyaszámot/ működőképes fizetőeszközt.
2013. febr. 5. 19:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor mielőbb add meg, mert gondolom késedelmi kamat is van.
2013. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tegnap írtam az iTunes supportnak. Azt mondták hogy be kell fizetnem az összeget azokra a dolgokra amiket véletlenül megvásároltam. Azt mondták hogy ha kifizetem akkor visszautalják a pénzt, vagy vmivel kárpótolnak egy összegben.
2013. febr. 6. 18:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló. Nem lesz semmi. 1 fél évig nem fizettem ki (nem tudtam róla) és akkor amint lesz pénz a kártyádon, levonják. Az Itunes azt fogja kiírni h vmi nem ok a kártyával. De azért tényleg minél előbb fizesd ki, mert addig még ingyenes cuccokat se szedhetsz le, meg hát amúgy is
2013. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vissza adják a pénzt, csak előbb ki kéne fizetni teljesen. Minél előbb.
2013. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!