Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Jók a sanyo elemtöltők?

Jók a sanyo elemtöltők?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Amket az Eneloopokhoz adnak csomagban, gagyik. Azt hiszem van gyorstöltőjük is, de az drága. Jobban jársz valami okosabb kisütős töltővel, pl BC-700 vagy BC-900 (IPC-1 néven is előfordul).
2013. febr. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor miért van,h az akkuik meg szinte a legjobbak?
2013. febr. 6. 05:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem szinte. Hanem a legjobbak.

Ha szerinted "szinte", akkor kérlek linkelj már ide egy jobb típust, adatlappal együtt, ahol feketén-fehéren látszik, miben jobb az Eneloopnál az a másik. Mennyivel kisebb a belső ellenállása és az önkisülése, mennyivel nagyobb a kapacitása, stb.

2013. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyen adatlap? Én tapasztalatból, gyakorlatból élek. Vettem varta töltőt kettő akkuval nem volt vele gondom, mondom még kéne vennem kettő akkut, hogy legyen csere. Vettem enyelopot nagy kaksi. Jah, lehet, hogy 10ezerért kellett volna töltőt vennem hozzá?? Hát nem azon inkább veszek egy marék varta akkut!
2013. febr. 6. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Körülbelül 30 db Eneloop akkumulátorom van. Egytől egyig mind hibátlan. Van közöttük már több éves, amikor megjelent akkor vettem. Vartában volt olyan, amelyik ugyanabban a töltőben ahol az Eneloop épp képzmeleg lett, levette magáról a zsugorfóliát (leolvadt).


Varta egy kalap kaka, én tudom miről beszélek, kimértem már csak kíváncsiságból is egy pár féle akkut, melyik mit tud. Eneloop kimagaslóan a legjobb. Vartánál csak a GP volt rosszabb.

Ezzel foglalkozom. A tényeket leírtam, lehet lepontozni, attól még nekem van igazam, na csá.

2013. febr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!