Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyit költötök egy évben...

Mennyit költötök egy évben elektronikai cikkekre?

Figyelt kérdés
Vagy több évre leátlagolva ha évente nem is szoktatok nagyon venni semmit :) összegben meghatározva kérném kb :)

2013. febr. 9. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Konkrét összeget nem tudok, de gépet kb 5 évente cserélem, és sosem a legdrágábbat veszem, mert amire kell arra egy ~150 ezres is elég.

TV-t kb 4 éve cseréltem CRT-ről HD Ready-sre, ez volt 200 ezer, legközelebb ha 200k körül lesz jó 4k-s tv csak akkor veszek újat.

Telefont kb 2 évente cserélek, a mostani az 40k körül volt újonnan, de ezentúl csak csúcskategóriát fogok venni (és valószínűleg csak Nexus-okat), tehát ez legyen 2 évente 100k.

Tabletem eddig nem volt, idén vettem Nexus 7-et, ez kb 70k, 2 évig simán jó lesz nekem, utána valószínűleg egy újabb Nexus-ra lecserélem.

PS3 is kb 2 éve megvan, akkor volt 70 ezer, 1-2 év múlva megveszem a PS4-et is, addigra talán annak is lemegy 70-re az ára.

Fülhallgatókat évente cserélem, 10k körül költök rá. Fejhallgatóm amíg működik nem cserélem le, de kb 20-30k-t költök fejhallgatóra, ami 1-2 évig simán bírja.

Asszem ennyi, ezeken kívül nem nagyon van szükségem másra, viszont nehéz ebből kiszámolni, hogy egy évben mennyit költök bármire is, mivel attól függ meddig bírja valami. De mondjuk legyen évi 100k, mert a drágább cuccok több évig is bírják, így nem jön ki olyan sokra.

2013. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ment a zöld mancs, köszönöm a részletes hozzászólást, várok még többet is! :)
2013. febr. 10. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!