Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet létrehozni egy...

Hogyan lehet létrehozni egy videójáték céget? (Légyszives ne röhögjetek ki) Mert Amerikábaa az EGYESÜLT ÁLLAMOKBA Megyek egetemre és ott szeretnk nyitni egy céget.

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 19:00
 1/4 A kérdező kommentje:

EGYETEMRE*

SZERETNÉK*

Bocsánat,hogy rosszúl írtam de siettem!

2013. febr. 13. 19:02
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

Nyelvtanóra bekacsol.

Amerikábaa - Amerikába

rosszúl - rosszul

létrehozni - alapítani

nyitni - alapítani

"Bocsánat,hogy rosszúl írtam de siettem!" - a de helyett MERT használata javaslott.

A mondat végi ( közbeni? ) elválasztójelekre - illetve azok hiányára- már nem is pazarlom az időmet. ( Mert én is sietek. )

Nyelvtanóra kikapcsol.


1. Azzal vízummal amivel itteni tanulmányokat folytathatsz, nem lehet céget alapítani.


2. Örkény után szabadon: lóf@szt fogsz te itt tanulni barátom. A degenerált idiótákat itt sem fogadják tárt karokkal. Viszont hallottam, hogy a Sacramento-i csirkebontó felvesz olcsó munkaerőt, ha érdekel privátban megírom a címet ahol érdeklődhetsz.


Elnézést a kissé nyers fogalmazásért!

2013. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

BEKACSOL?

NEKED IS ON-RA ÁLLÍTOM

2013. febr. 13. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Sima elgépelési hiba. Egyébként van igazságod. Nálad viszont más jellegű problémád van.

Hogy lásd, milyen szemét mocsok vagyok - megkérdeztem egy kollégámat a kedvedért a témában:


Céget nem tudsz alapítani, ahogy írtam. Olyant viszont tudsz csinálni, hogy megkéred egy amerikai állampolgár barátodat, hogy alapítson céget és mint gyakornokot alkalmazzon téged, az ösztöndíj idejére.

2013. febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!