Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha a szobába behozom a műholda...

Ha a szobába behozom a műholdas tányért akkor is betudom állítani hogy fogja az adásokat?

Figyelt kérdés

2013. febr. 15. 17:41
 1/3 gabor.galilei ***** válasza:
Ha a szobából akadály nélkül látja továbbra is az eget akkor igen. Akadály nélkül azt jelenti még üveg sem lehet a tányér és a műhold között!
2013. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Csak gondolj arra, hogy mennyire romlik a minőség, ha odakint szakad az eső vagy a hó. A fal ennél sokkal jobban árnyékol, esélyed se lesz befogni a műholdak jelét.
2013. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az cumi. haverom hozott nekem németből egy upc-s dekódert meg valami régifajta jelerősítőt.ezt szeretném megcsinálni. t-home tányér van fennt, de kiköttettük. én meg elforgattam a tányért mert azthittem tudom majd vele fogni az ingyenes adókat, de nemjött össze. most meg hogy itt van eza cucc visszakéne állítanom az eredti irányba a tányért,mert haverom aztmondta hogy úgy tudnám fogni a upc adásokat, de aztsem tudom hogy állt. szerintem a thor műhold felé kéne állítanom, mert a dekóder adásai mellet mindegyoknél a thor van odaírva. ja és a upc-s kártya állapotához az van írva hogy működik
2013. febr. 16. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!