Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi történhetett a tévémmel?

Mi történhetett a tévémmel?

Figyelt kérdés
Ma észrevettem,hogy a képernyőnél alul és felül "befoltosodik a kép"(színek összekeverődnek).Mi lehet a hiba?Tudom egyáltalán javíttatni?A tv kb.8 éves.
2013. febr. 15. 22:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja,és minden mágneses dolgot elvittem próbaként,de semmi!:)
2013. febr. 15. 22:25
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek szerint volt a közelében mágneses "dolog"?

Akkor a megoldás adott: le kell mágnesezni a képcsövet. Szakember megcsinálja pár ezer Ft-ért.

2013. febr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először kapcsold ki, várj vele 10 percet, majd kapcsold be újra (ne távirányítóval, hanem a hálózati kapcsolóval, hogy ne kapjon feszültséget) kb 10 perc után kapcsold be újra. Egy jellegzetes hangot kell hallanod, a lemágnesező tekercsét. Ha nem hallod, akkor viszont tönkrement a lemágnesező, és szerelőt kell hívni. Általában a PTC megy tönkre, működéséből kifolyólag.


Ha hallod a hangot, és így is olyan a kép, akkor is szerelőt kell hívni, ha szerencséd van, akkor le tudja mágnesezni. A legrosszabb esetben maszkhibás.

2013. febr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!