Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen táblagépet ajánlanátok...

Milyen táblagépet ajánlanátok 50e Ft körüli árkategóriában?

Figyelt kérdés
Néztem a Navon, ConCorde, Wayteq készülékeket ilyen kategóriában, valamint a Samsung Galaxy Tab 2-t. Én nem munkára szeretném használni, csak szórakozásra, pl. filmnézés utazás közben, zenehallgatás, játékok letöltése. Valami olyasmit szeretnék, aminek szép a kijelzője (nem pixeles), jól szól a hangszórója és fülhallgatóval is szép a hangzása, nem lassú, nem fagy... (Jó, gondolom, mindenkinek fontosak ezek, csak gondoltam kiemelem őket.) Köszi a választ előre is!

2013. febr. 18. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Concorde Tab Play, talán egyetlen probléma a felbontás, iPad mininek is ekkora a kijelzője és a felbontása, és ott bizony rendesen panaszkodnak, hogy néha látni a pixeleket, persze az is számít milyen közelről nézed.

Tehát a kicsit nagyobb kijelző pozitívum filmnézéshez, de az alacsony felbontás hátrány lehet.


10 ezerrel olcsóbban van (lesz, kb 1 hónap múlva) Concorde Tab Speed, a hardver megegyezik, csak kisebb (7") kijelző, viszont nagyobb felbontás, ahol már pixelekre nem lehet panasz.

Vagy szinte ugyanilyen tablet a WayteQ xTAB-70dci, eltérés, hogy még csak ICS van rá, de 1 hónapon belül várható rá a JB frissítés (Concorde meg csak 1 hónap múlva fog megjelenni, szóval ez szerintem nem probléma), szintén 35k körül van.

2013. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!